24 May 2010

Shiraz Green Plan for 22 Khordad


اعلام برنامه 22 خرداد در شیراز ... فوری منتشر کنید

نفرین بر روحانیتی که لباس ایمان و بندگی خدا بر تن میکند و در رکاب اهریمن و ضحاک قدم می گذارد.

هموطن آگاه و آماده باش که امتحانی عظیم در پیش روست . چشم شهدا و نیاکانمان به ما دوخته شده است ، نظاره میکنند که ما در این امتحان بزرگ در کدام لشگر هستیم. در لشکر کاوه آهنگر یا لشکر ضحاک ماردوش در لشکر سبز حسین یا لشکر خون خواه و ستمگر بنی عباس که جامه ولایت و خلافت بر تن کرده و خود را وارث علی میداند اما روز عاشورا خون مردمان میریزد و به آنان تهمت حرمت شکنی می زند.بی گناهان را اعدام و زورگویان را پاداش می دهد. 

22 خرداد نزدیک است و ما به خرداد پر حادثه عادت داریم. کودتای خونینی که رخ داد و رای میلیونها نفر به سخره گرفته شد جان صدها تن از هموطنانمان را گرفت.به هزاران تن آسیب رساند.هموطنانمان را در زندان شکنجه کردند، به دختر و پسر تجاوز کردند. کودتایی که آبروی اسلام را در خطر انداخت و هویت حکومت را افشا کرد. در مساجد که روزگاری خانه و پناهگاه مظلومان بود فرزندان این مرز و بوم شکنجه شدند،تهدید به تجاوز شدند و رسانه ی به اصطلاح ملی اینها را دروغ خواند ، چشم بر روی حقیقت و وجدان بست و تن به خودفروشی داد.

عقل را به حاشیه راندند و از احساسات پاک عده ای سو استفده کردند، باتوم و اسلحه بدستشان دادند تا مارا سرکوب کنند، ما را محارب خواندند. بلی ما محاربیم، محارب با شیطان!

خانواده باکری را تهدید کردند پسر بهشتی را زندانی کردند همسر شهید همت را کتک زدند.به چه جرمی؟ به جرم سبز بودن!به جرم در پیش گرفتن راه قهرمانان این مرز بوم قهرمانانی که با دست خالی در برابر دنیا ایستادند و نگذاشتند وجبی از این خاک از دست برود. اما اینان خزر را فروختند.چنان بی لیاقت بودند که کشورهای عرب همسایه به خود اجازه دادند که از نام جعلی خلیج ع**ر**ب استفاده کنند.ابوموسی و تنب کوچک و بزرگ را معامله کردند.نفتی که قرار بود بر سر سفره من و تو بیاید را غارت کردند، چوب حراج به کشور زدند.کشاورزی را نابود کردند کارگران را بی کار کردند دانشجویان واساتیدشان را زندانی کردند و هرکس که اعتراضی کرد را به زندان انداخته و یا اخراج و اعدام کردند.

با اینهمه در چشمانمان نگاه میکنند و از آزادی کامل و رفاه اقتصادی میگویند. از برابری قومیت ها میگویند. اما ترک را به جرم ترک بودن و کرد را به جرم کرد بودن اعدام میکنند.گرانی را گردن بیگانه میاندازند و یا انکار میکنند. روزنامه ها را میبندند و از آزادی بیان نزدیک به مطلق سخن میگویند.نه تنها حق اعتراض را طبق اصل 27 قانون اساسی از ما می گیرند بلکه به خاطر اعتراض و تجمع مسالمت آمیز جوانانمان را مجازات هم می کنند. هموطن بیدارشو!

سپاه پاسدارانی که روزگاری جهان آرا ها در آن بودند را به سپاه دزدان و غارت گران تبدیل کردند.بسیج مستضعفان را به بسیج اوباش و مزدوران و نیروی سرکوبگر مخالفان تبدیل کردند.

اما با ندای سبز ما به لرزه می افتند.نیروهای سرکوبگرشان را در خیابان ها روانه می کنند دانشگاه ها را تعطیل میکنند،چرا که خوب میدانند " حق می آید و باطل رفتنی است."

هموطن دستهای سبز من و توست که میتواند این شوره زار اهریمن را از بین ببرد.

سکوت تا کی؟..
در ۲۲ خرداد سال صبر و استقامت ملی به دریای بی کران سبز ملت بپیوند.

آمده ام تا راهی و همراهی باشم برای رفتن به سوی ایرانی مستقل، آباد، آزاد، پیشرفته و سربلند. (میرحسین موسوی)

22 خرداد منتظر شما در سراسر ایران هستیم..******* برنامه جنبش سبز شیراز .. 22 خرداد سبز *******

1- دقیقا راس ساعت 5:30 بعد از ظهر در چهار راه ملاصدرا سمت بانک سپه شروع به پیاده روی فشرده به سمت میدان نمازی می کنیم (دقت داشته باشید بسیار آرام حرکت کنید تا تجمع تشکیل شود)

2- از شیرازی های عزیزی که قصد دارند با اتومبیل به ما بپیوندند خواهشمندیم دقیقا راس ساعت 5:30 با زدن بوق ممتد مردم را دعوت به تجمع و اعتراض خود را نشان دهند.

3- احتمالا میدان نمازی مملو از نیروهای انتظامی و بسیج خواهد شد..هیچ بهانه ای به دست آنها ندهید..تا زمانی که جمعیت کم هست از شعار دادن بپرهیزید..در بین راه دیگران را دعوت به همراهی با ما بکنید.در صورتی که جمعیت به تشخیص خود شما مناسب برای اعتراض و تجمع بود از پیاده رو به خیابان بروید و با مسدود کردن خیابان شروع به شعار دادن و یا پیاده روی در خیابان بکنید.

4- دقت داشته باشید از کوچکترین تجمع و اعتراض و یا برخورد نیروهای انتظامی و بسیج فیلم و عکس تهیه کنید و آنها را به اینترنت ارسال کنید.

5- در صورتی که در روند اجرای برنامه اختلالی ایجاد شد مسیر جایگزین دقیقا راس ساعت 6:30 میدان دانشجو خواهد بود.


رسانه شمایید

No comments:

Post a Comment